HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. W związku z rozszerzeniem działalności  poszukujemy osoby gotowej pracować z nami na stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

Specjalista do spraw sprzedaży

Opis stanowiska pracy:

– Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów w zakresie usługi rekrutacji stałych oraz pracy tymczasowej na terenie województwa pomorskiego oraz śląskiego
– Reprezentowanie firmy podczas spotkań biznesowych (w tym targów)
– Tworzenie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb Klienta
– Negocjowanie warunków zawieranych umów (negocjowanie min. stawek)
– Współpraca przy tworzeniu i realizacji kampanii marketingowych
– Budowanie i podtrzymywanie relacji z Klientem
– Stała współpraca z pionem realizującym projekty dla Klienta
– Realizacja założonych celów sprzedażowych
– Raportowanie

Oczekiwania:

– Minimum trzy lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w agencji doradztwa personalnego lub agencji pracy tymczasowej
– Doświadczenie w budowaniu sieci sprzedaży
– Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
– Wysokie zdolności interpersonalne i umiejętność budowania relacji biznesowych
– Nastawienie na realizację zadań i celów
– Kreatywność i wysoka motywacja oraz zaangażowanie
– Systematyczność i konsekwencja w działaniu
– Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

– Pracę w oparciu o umowę o pracę, w młodym zespole
– Narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków
– Jasny i czytelny system wynagradzania
– Możliwość doskonalenia warsztatu sprzedażowego

tel: +48 791 551 116
artur.lipp@human-hunter.pl