Katowice

Kontakt

Rekrutacje stałe, praca tymczasowa.

+48 32 203 10 82

Adres mailowy, przesyłanie aplikacji i CV

katowice@human-hunter.pl

 

General Manager

Grzegorz Bociąga + 48 605 942 114

 

 

Planning and Development Director

Artur Lipp + 48 791 551 116

Doradztwo personalne

Project Manager – HR Solutions

Wioletta Polańska                                               + 48 881 355 377

 

Praca w kraju

Specjalista ds. Administracji i Przetargów

Dorota Marek                                               + 48 690 092 555

 

 

Praca tymczasowa

Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej

Katarzyna Dudek+48 533 972 524
 Karolina Ciechanowska +48 790 688 799

Rekrutacje Stałe

Konsultans ds. Rekrutacji

Krzysztof Wąsek +48 531 592 492

Specjalista ds. Rekrutacji

Małgorzata Suda  +48 533 555 959

Specjalista ds. Sprzedaży i Rekrutacji

Magdalena Szczygielska +48 32 203 10 82

Częstochowa

ul. Dekabrystów 33 lok. 9
42-218 Częstochowa

Praca za granicą

 

Adres mailowy, przesyłanie aplikacji i CV
 czestochowa@human-hunter.pl

 

Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej

Kamila Kaniowska
+ 48 575 844 944
kamila.kaniowska@human-hunter.pl

Łódź

ul. Wróblewskiego 18 lok. 514
93-578 Łódź

Rekrutacje stałe, praca tymczasowa

 +48 42 684 01 89

Adres mailowy, przesyłanie aplikacji i CV
 lodz@human-hunter.pl

 

Koordynator ds. Spraw Kluczowych Klientów

Jakub Lewacki
+48 577 433 477
jakub.lewacki@human-hunter.pl

 

Koordynator ds. Rekrutacji Zagranicznych

Anna Woźniak

anna.wozniak@human-hunter.pl

 

Specjalista ds. Rekrutacji

Magdalena Bogus

magdalena.bogus@human-hunter.pl

 

 

Business Development Manager DE

Dariusz Hejduk
dariusz.hejduk@human-hunter.de

Wrocław

ul. Stargardzka 7
54-156 Wrocław

Rekrutacje stałe, praca tymczasowa


 +48 71 355 50 68

Adres mailowy, przesyłanie aplikacji i CV
 wroclaw@human-hunter.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży i Rekrutacji

Adrian Kraszewski-Rzepa
 +48 536 838 555
 a.kraszewski-rzepa@human-hunter.pl

 

Koordynator pracowników

Elena Grytsenko
 +48 575 277 477
 elena.grytsenko@human-hunter.pl

 

Rzeszów

Ul. Grunwaldzka 1 I- piętro lok.16
35-068 Rzeszów

PRACA ZA GRANICĄ


Adres mailowy, przesyłanie aplikacji i CV
 rzeszow@human-hunter.pl

 

Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji

Justyna Grabiec
 +48 534 922 300
 justyna.grabiec@human-hunter.pl

 

Cieszyn

ul. Mennicza, nr 1 II piętro pokój nr 208
43-400 Cieszy

Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej

Bogusława Biały
 +48 790 788 488
 boguslawa.bialy@human-hunter.pl

 

Lublin

ul. Krakowskie Przedmieście 19 I – pietro
20-002 Lublin

Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji Personalnej

Joanna Bielak
 +48 790 411 477
 joanna.bielak@human-hunter.pl

 

Serbia

Deligradska 21/3
11 000 Belgrade

 +381(0)11268225
 belgrade@human-hunter.rs
Marija Todorovic
Recruitment Specialist

 marija.todorovic@human-hunter.rs